February 2011

Fotky z NEparty

27. february 2011 at 20:39 | buzz je hnus |  journal
Abych to ještě jednou zdůraznila,tyto fotky N E J S O U (nejsou!) z párty!(a devadesát dalších vykřičníků)..Jsou z venku.Lépe řečeno takový mix fotek při nakupování,oblejzáním parku a tak podobně.

Takovej malej mentálek,se móc fotil.
-pátek 13.02.011.v parku.

Řekněme,že tvůrčí krize

26. february 2011 at 21:50 | judilicious bžumnička žumpička ˇˇ |  journal

Mám takový problém,vůbec totiž nevím,o čem psát :-D.Fotky z party přidám snad ještě dnes,ale jinak,fakt nevím.Vůbec se nedivím, že mi sem nechodíte když vás neuspokojuji aktivností a dělám sliby,které nesplňuju.Jsem asi svině.Wrauu!
Kdo chce,může mi dát nějakej tajp,co by tady asi chtěl.Jsem totiž v nesnázích.V hlavě mám vzduch,Džoudýn se mi neozvala(fakt mě serou tyhle ,kamarádi,),mám hlad,je mi zima a chce se mi spát.Stěhuju si pokojíček,snad to nějak dopadne.

Vadí vám ty změny na blog.cz?Mně ani ne,docela mi vyhovují,ale některé se týkají jen kosmetické stránky-a to mi vadí!Kdyby se raději věnovali něčemu užitečnému,jako třeba,možnosti udělat dvě menu(já sic momentálně nepoužívám ani jedno,ale myslím že by se mi to hodilo:-D).
Článek o ničem.Neasyy.Už mě to tak móc nebere.
Někdy si připadám,že odsud potřebuju vypadnout,jít někam,kam chce moje nálada.To by bylo fajn,nicméně,kam bych asi šla,jedině do parku.Jako samotář.Au.

Tenhle článek jsem,mimochodem,chtěla zveřejnit dřív,nějak to časově nevyšlo.
Tak nějak se mi zdá,že už plácám blbosti,žejo:-).Tak já poběžím,mějte se pěkně
bUZZ.
nová verze přezdívky8-)
(nějak mi to kecá,což)

the fashion of buzz no. 1

19. february 2011 at 13:49 | buzznička^^ |  fashion
Trošku amatérský dávat sem modely z lookletu:-D
Ale což...
Dneska bájdvej přidám ještě nějaký fotky...Možná i ty z pááárty..

Lajky stále přibývají...Nevím,jestli se mi to bude chtít aktualizovat.Můj looklet můžete čeknout T A D Y.

GINGER CHICK - my best of! 12 likes

<www.BUZZna.blog.cz> :))

titulek nenalezen

16. february 2011 at 22:09 journal

Je mi fakt,fakt moc podivně.
Nevím,jak tenhle pocit popsat.Snad od všeho něco..

Podívám se do zrcadla,vidím trosku.Podívám se z okna,vidím tmu.Nevím nic,ale hodně.Něco se zjebalo.Něco je až v prdeli.Pomóc.

Chtěla sem přidat fotky z párty,ale asi to za to nestojí.Zatím.Nevím.
Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. Třeba buzzna.blog.cz. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483. Lady GaGa. Paparazzi. Poker Face. Just Dance. Beatiful dirty rich. Eh, eh (Nothing else I can say). Love Game. Gothic. Scene. Scene girls. Twilight. New moon. Kristen Stewart. Robert Pattinson. Robsten. Vanessa Hudgens. Zac Efron. Zanessa. Návštěvnost. Anti blog. IP adresa. Stephenie Meyerová. Taylor Lautner. Taylor Swift. Alu kola. Angličtina v zahraničí. Autobazary. Cestovní kanceláře. SONB. Bleskovka. Nick. Nickname. Cestovní kanceláře. Digitální fotoaparáty a kamery. Dovolená. Elektro. E-Shopy. Eurookna. GPS navigace. Nevěra. Herní konzole. Krása. Zdraví. Zdraví a krása. Klimatizace. Last minute. Amerika. New York. Hello Kitty. Barbie. LCD TV. Mobily. MP3 přehrávače. Ipod. Notebooky. Odtah aut. Parfémy. Penziony. Plavky. Pneu. Prsteny. Set-Top boxy. Vaření. Okna. Střechy. Střešní okna. Svatební šaty. Svatba. Zaměstnání. Práce. Prsteny. Židle. Hlídání dětí. Kusovky. Pixelky. Novinky. GFX. Grafika. Smutné příběhy. Q. Nwm. Nevím. dfghjkl :DA Sajkse si,páni a dámové,neodpustím.

bzzzum

no,nevim

8. february 2011 at 18:50 journal
Tak,tedy,chtěli jste(aspoň m. :D),tak píšu.

<www.BUZZna.blog.cz>
Někdy minulej tejden,mi mutter zpálila nohu/nechtěla,to já tlustá bečka,chtěla přidat palačinku/.Auč.Auč auč auččč!!!No.Není to pěkný.Mám to zatím obvázaný,byla jsem u doktorky,tak uvidí,jak se to bude vyvíjet:)
Každopádně,o tom jsem mluvit nechtěla.V pátek jsem byla na nákupy s Jodene a pak venku a ještě u ní doma.Odešla jsem až v deset,musím říct,bylo to fajn.
Pak jsme si vyměnily čísla,ale řekla mi "uvidíme se v pondělí ve škole,"tak sem to tak nechala a nevolala jí,když to tak asi chtěla.
No,nevadí.Pak v pondělí  byla na mě taková,PODIVNÁ.Všechny volala k ní plavat..Já se jí pak teda zeptala,jestli chce někdy se mnou ven,ona jo,já že kdy a ona takovým divným tonem "kdyyyyyyykoliv budeš chtít."O bazénu ani slovo,ale tak fajne.Možná si ještě z pátku pamatovala,že sem jí říkala,že plavat nemůžu(noha),ale mohla se zeptat.Trošičku divný,ne
No,nic no,nějak to přežiju,vlastně už to moc neřeším,spíš mi na ni vaděj jiný věci,Mz. by asi věděla.

Emily sem dočetla*looking forward to the next bpok stranger and stranger ^^*:ham

<www.BUZZna.blog.cz>
a tohle je jodene;D.snad byste si nemysleli,že bych zveřejnila svojí fotku..

zdarek
buzz nič ka
mlé.